Dubai Hakkında

Birleşik Arap Emirliklerinde bulunan yedi emirlikten birisi ve en popüleridir. Zenginliğin ve gücün şehri olarak bilinen ve yapıları ile bölge insanlarının övündüğü şehir Dubai. Çok eski yıllarda 1900’lerde sadece bir balıkçı kasabası iken günümüzde büyük değişim göstermiştir. Alternatif uçuşlar ile Dubai uçak bileti alımınızı sitemizden yapınız. 1968 yılına bölgeyi himayesinde bulunduran İngiltere çekilmiş ve yedi emirlik birleşerek 02 Aralık 1971 tarihinde Birleşik Arap Emirliklerini kurmuşlardır. Bunlar Dubai, Abu Dabi, Şarika, Füceyre, Acman ve Ummül Kayveyn emirlikleridir. 1972 yılının başlarında ise Resü’l-Hayme aralarına katılarak yedi emirlik tamamlanmıştır. Bölgede petrolün etkisi ile bugünkü şeklini alan Dubai 1969 yılında petrolü bölgede bulup ihraç etmeye başlamıştır. Basra Körfezi ve Ortadoğu’da sürekli gelişen Dubai ticaret, kültür merkezi olmuş bir metropol kentidir.

Yükselişi ve cazibe haline gelmesinden sonra Dubai en pahalı şehirler arasında dünyada yirmi ikinci sırada yer alır Ortadoğu da ise birinci sıradadır. Palmiye adaları ile üne kavuşmuş ve turistlerin ilgisini çekmiştir. Birbirinden lüks yapıları ve mimarisi ise kentin popülerliğini iyice arttırmıştır.

Dubai Gezilecek Yerler

Sayfamız Güncellenmektedir.

Dubai Konaklama

Sayfamız Güncellenmektedir.

Dubai Havalimanı

Dubai’de iki adet havalimanı bulunur bunlardan birincisi Dubai Uluslararası Havalimanı ve diğeri Sharjah Havalimanıdır. İki havalimanında iç hat ve dış hat terminalleri mevcuttur.

Dubai Ulaşım

Sayfamız Güncellenmektedir.

Dubai Yorumlar

 

 

Fiyatlar gerçekten çok güzel

Dubai – İstanbul arasında mekik dokuyan biri olarak fiyatları ve bol seçenekleri ile beni cezbeden bu siteye teşekkür ediyorum. İşim gereği Dubai de ailem gereği de İstanbul da bulunmam gerekiyor. Daha önceleri bu fiyatlara bilet bulabilmek için aylar öncesinden yer ayırtmak gerekiyordu. Ama artık ertesi günkü uçuşa bile gayet uygun fiyatlardan yer ayırtabiliyorum. Güven açısından kuşkunuz olmasın, son derece güvenilir bir firma.

cruise
NAzmi

Balayı

Herkese selamlar öncelikle ben Arda. Hiç aklımda yokken eşimin ısrarı üzerine balayımızı bu mükemmel şehirde geçirdik. Son anda karar verdiğimiz için bilet fiyatı karşılaştırması yapamadan bilindik sitelerden birinden aldık. Dönüş için bilet bakarken de bu site ile karşılaştık ve ilk biletlerimiz, bir hayli uçuk fiyatlara aldığımızı anladık. Bundan sonra daimi müşterininiz biletska 

cruise
Arda Elif

Dubai

İhtişamlı yaşamlar, ışıltılı yapılar ve lüks otomobiller… Çok yer gezdim ama bu üçünü en iyi Dubai de gözlemleme şansım oldu. Her yönüyle muhteşem bir tatil geçirdim. Tek kötü yönü fiyatların biraz abartılı olması. Memur maaşı ile Dubai tatili yapalım diyorsanız fazladan birkaç ayın birikimi gerekebilir. Tüm bunların yanı sıra hiçbir şekilde pişman olmayacağınızı da bilmeniz gerekir.

cruise
İbrahim Atik

Emeklilik ödülüm Dubai

Yıllarca çalıştık, didindik… Çocuk okutmak yatırım yapmak derken kendimize vakit ayıramadık. Bu nedenle emekli ikramiyemin bir kısmı ile Dubai tatili düzenlemeye karar verdik. Biletlerimizi çok güzel fiyattan bu siteden aldık. Şimdilik gezeceğimiz yerlerin rotasını çizme aşamasındayız. Dubai’yi gezen ve öneride bulunmak isteyen arkadaşların tavsiyelerini bekliyoruz.

cruise
Fahrettin Aydoğan

Etiketler

Dubai uçak bileti, en uygun Dubai uçak bileti, en ucuz Dubai uçak bileti, Dubai ucuz uçak bileti, Dubai en uygun uçak bileti, kampanyalı Dubai uçak bileti, promosyonlu Dubai uçak bileti, indirimli Dubai uçak bileti, ucuz Dubai uçak bileti, uçak bileti, yurt içi uçak bileti, yurt dışı uçak bileti

Dubai Hava Durumu

Hava Yolları