Paris Hakkında

Paris havzasının ortasında Sen Nehri üzerinde kurulmuştur. Sanat ve moda ile anılır. Çok fazla tarihi olaya tanıklık etmiştir. Moda ve lüksün şehri Paris Işık Şehri olarak bilinmektedir. Turistik bir şehirdir Fransa’ya seyahat eden bir kişi ilk önce Paris’i ziyaret eder. Çok fazla kültürel ve moda etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Paris uçak biletlerinize havalimanı ve fiyat seçenekleri ile sitemizden ulaşabilirsiniz. Oldukça zengin mutfağa sahip Fransızların eşsiz yemeklerini ve şaraplarını Paris’te deneyimleyebilirsiniz.

Paris Gezilecek Yerler

Görülecek yerler; Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Eglise de la Madeleine, Champs-Elysees Şanzelize ve Eyfel Kulesi öncelik taşımaktadır. Çok daha fazlasını keşfedebileceğiniz Paris size unutulmaz bir deneyim sunacak şehirlerin başında gelir. 

Paris Konaklama

Sayfamız Güncellenmektedir.

Paris Havalimanı

Paris’te Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı ve Beauvais Havalimanı olmak üzere 3 adet havalimanı vardır. Bunlardan Charles De Gaulle ve Orly en yoğunlarıdır.

Paris Ulaşım

Sayfamız Güncellenmektedir.

Paris Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Paris Yorumlar

 

 

Fİyatlar Çok İyii

Merhaba biletska, biz Université Paris Descartes öğrencilerine sağladığın uygun bilet fiyatları için çok teşekkür ederiz. Sayenizde ülkemize olan sefer sayımızı artırdık ve daha fazla anne yemeği yeme fırsatına erişebildik Artık aylar öncesinden ucuz bilet kovalama serüvenlerini de geri de bıraktık. Yurt dışında eğitim gören arkadaşlara fiyatlarından ve kalitesinden dolayı bu siteyi kesinlikle öneriyorum.

cruise
Eyüp Ergenç

Ah Parisss

Paris, Paris, Paris… Şimdiye kadar gerek haberlerden gerekse de internetten edindiğim bilgiler ışığında aşık olduğum tek şehirdir burası. Hep gitmek istedim ve kısmet bugüneymiş. Geçen ay biletimi bu siteden aldım ve ilk izlenimimi de teşekkür mahiyetinde bu sitede yorum olarak paylaşmak istedim. Site yöneticilerine verdikleri hizmetten ötürü teşekkür ederim. Biletimi alana kadar çok kez aradım ve kafanızı şişirdim, hakkınızı helal edin 

cruise
Birsu Özer

Etiketler

Paris uçak bileti, en uygun Paris uçak bileti, en ucuz Paris uçak bileti, Paris ucuz uçak bileti, Paris en uygun uçak bileti, kampanyalı Paris uçak bileti, promosyonlu Paris uçak bileti, indirimli Paris uçak bileti, ucuz Paris uçak bileti, uçak bileti, yurt içi uçak bileti, yurt dışı uçak bileti

Paris Hava Durumu

Hava Yolları